Præsentation
| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - Lightning |
| Produktfarve | Hvid |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 1m |
| Effekt | 18W |
Salgs pakke
| Emballage | Blisterpakning |
| Indhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 DKK
Lav lagerbeholdning
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere


| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - Lightning |
| Produktfarve | Hvid |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 1m |
| Effekt | 18W |
| Emballage | Blisterpakning |
| Indhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |

Cablu foarte bun, calitativ, foarte asemanator cu cel original Apple, il folosesc la un iphone 11 pro.
Alternative produkter
Du vil måske også kunne lide
Ofte købt sammen
Opgrader til
Populære i samme kategori