Præsentation
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Kabelstik | USB-C |
| Udgang | USB-C (3.3V - 11V / 4.05A) / USB-C (3.3V - 21V / 2.1A |
| Hurtigopladning | Ja |
| Kabel længde | 1.8m |
| Port (udgang) oplader | 1 x USB-C |
| Opladningskraft | 45W |
| Opladningsteknologi | Super Hurtig Opladning |
| Opladertype | Netværksoplader med kabel |
Salgs pakke
| Emballage | Blisterpakning |
| Indhold | USB-C - USB-C kabel / Netværksoplader |
| Produktets tilstand | Ny |




