Ekstern Batteri Baseus Star Lord, 10000mAh, 22.5W, QC + PD, 1 x USB-C - 2 x USB-A, Sort PPXJ100001
ID: 336141
PN: PPXJ100001
EAN: 6932172628680
Inklusive skatter. Levering beregnes ved betaling.
24 måneder
På lager
Garanteret rettidig levering
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Ekspert supportteam
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Returner produktet
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere
Se komplette oplysninger
Præsentation
Eksternt tilbehør Eksternt batteri
Integreret kabel Nej
Batterikapacitet 10000mAh
Produktserie Star Lord
Udgangsinterface 2 x USB-A / 1 x USB-C
Opladningskraft 22.5W
Opladningsteknologi Hurtig Opladning / Power Delivery
Salgs pakke
Emballage Blisterpakning
Indhold Eksternt batteri / USB-A - USB-C kabel
Produktets tilstand Ny
Ekstern Batteri
Baseus Star Lord 10000mAh - Sort
Oplad op til 3 enheder samtidigt med denne højtydende powerbank fra Baseus! Star-Lord tilbyder en imponerende effekt på 22,5W
Ekstraordinær ydeevne
Star-Lord er 3 gange hurtigere end standard powerbanks og kan oplade op til 3 enheder samtidigt!
For eksempel kan PD 20W-teknologien oplade batteriet på Apple-modeller 12, 13 eller 14 til 50% på bare 30 minutter.
Du behøver ikke længere at vente i timevis for at oplade dine enheder - effektivitet er nøgleordet!
Universel kompatibilitet
og tilbyder ubegrænsede opladningsmuligheder for telefoner, tablets og andre elektroniske enheder.
Avanceret beskyttelse for din sikkerhed
vidende at dine enheder er sikre.
Intelligent og funktionelt design
Egenskaber:
- Kapacitet: 10000 mAh
- Ind- og udgangsporte:
- MicroUSB-indgang: 5V/2A; 9V/2A
- Type-C indgang: 5V/3A, 9V/2A
- Type-C udgang: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,5A
- USB1/USB2-udgang: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2,25A (SCP), 12V/1,5A
- Samlet udgangseffekt: 5V/3A
Pakkeindhold:
- Ekstern Batteri Baseus Star Lord
- USB til USB Type-C kabel på 0.3m
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%