Præsentation
| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - USB-C |
| Produktfarve | Sort |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Produktserie | EP-DA705BBE |
| Kabel længde | 1m |
| Effekt | 25W |
Salgs pakke
| Emballage | Bulk |
| Indhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 DKK
På lager
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere


| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - USB-C |
| Produktfarve | Sort |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Produktserie | EP-DA705BBE |
| Kabel længde | 1m |
| Effekt | 25W |
| Emballage | Bulk |
| Indhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |

Produs ambalat bulk ,de calitate original Samsung foarte multumit . Recomand clar
Calitate, ca de obicei.
Produs de calitate. Se vede ca este original Samsung. Recomand. Ft incantat de toate produsele ambalate bulk
Alternative produkter
Du vil måske også kunne lide
Ofte købt sammen
Opgrader til
Populære i samme kategori