Præsentation
| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - USB-C |
| Produktfarve | Blå |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 2m |
| Effekt | 100W |
Salgs pakke
| Emballage | Blisterpakning |
0,00 DKK
På lager
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere







| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - USB-C |
| Produktfarve | Blå |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 2m |
| Effekt | 100W |
| Emballage | Blisterpakning |



Prøv noget nyt!
Ved du hvad der gør dette kabel specielt? Det faktum at det er anderledes! I modsætning til de traditionelle har dette et gennemsigtigt design, der fanger alles blikke!
En sand fornøjelse
Ønsker du fuld opladning på rekordtid? Vælg dette kabel, og du vil bemærke, hvordan batteriprocenten stiger hurtigt!
Specifikationer:
Materialer: polycarbonat, nylon;
Stik: 2 x Type-C;
Effekt: 100W;
Længde: 2m;
Vægt: 48g.

Alternative produkter
Du vil måske også kunne lide
Ofte købt sammen
Opgrader til
Populære i samme kategori