Præsentation
| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - USB-C |
| Produktfarve | Sort |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 2m |
| Effekt | 100W |
Salgs pakke
| Emballage | Blisterpakning |
0,00 DKK
Ikke på lager
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere







| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-C - USB-C |
| Produktfarve | Sort |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 2m |
| Effekt | 100W |
| Emballage | Blisterpakning |



Hurtig opladning
Hvorfor spilde tiden med at vente på, at din enhed oplades. Vælg et Fast Charging datakabel, og din telefon vil have 100% batteri.
Premium materialer
Flettet nylon og zinklegering er de to holdbare materialer, der sikrer kablets Type-C langvarige holdbarhed. Glem de skrøbelige kabler!
Specifikationer:
Materialer: nylon, zink;
Stik: 2 x Type-C;
Effekt: 100W;
Kabellængde: 2m.

Alternative produkter
Du vil måske også kunne lide
Ofte købt sammen
Opgrader til
Populære i samme kategori