Baseus Power Pro Elektrisk Bilinverter, 150W CGNB020101
ID: 371589
EAN: 6932172628093
Inklusive skatter. Levering beregnes ved betaling.
24 måneder
Ikke på lager
Garanteret rettidig levering
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Ekspert supportteam
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Returner produktet
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere
Se komplette oplysninger
Præsentation
Produktserie Power Pro
Produkt type Elektrisk bilomformer
Vælg denne elektriske inverter til hurtige opladninger. Nyd konstant energi til dine enheder, mens du rejser mod dit ønskede mål. Din ønske bliver til virkelighed! Tryk blot på startknappen på den elektriske inverter til bilen og nyd flere sikre opladninger. Alle fordelene i ét enkelt produkt! Du har brug for denne power inverter, der understøtter hurtig opladning. Oplad enheder over hele verden takket være dette produkt med indbygget CN/US/EU stik. Specifikationer: Materialer: ABS, polycarbonat; DC indgangsstrøm: 12V/20A; AC udgangsstrøm: 200V/240V; USB udgangsstrøm: 5V/2.4A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/2.5A; Type-C1/Type-C2 udgangsstrøm: 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/2.5A; USB + TYPE-C2 udgangsstrøm: 5V/4.8A; Effekt (USB + TYPE-C2) + Type-C1: 24W+30W; Total effekt: 150W; Dimensioner: 176 x 71 x 39mm; Vægt: 346g.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%