Præsentation
| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-A - USB-C |
| Produktfarve | Rød |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 1m |
| Effekt | 18W |
Salgs pakke
| Emballage | Blisterpakning |
| Indhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 DKK
Lav lagerbeholdning
Tilgængelighed for afhentning kunne ikke indlæses
Modtag din ordre til tiden med vores effektive og pålidelige leveringsservice.
Fra produktspørgsmål til efter-salgsupport, er vores team af specialister her for at hjælpe dig.
Hvis du ikke er helt tilfreds med dit køb, bedes du kontakte vores kundeserviceteam. Se mere


| Tilbehør | Kabel |
| Udtrækkeligt kabel | Nej |
| Konnektivitet | USB-A - USB-C |
| Produktfarve | Rød |
| Funktionalitet | Data og opladning |
| Kabel længde | 1m |
| Effekt | 18W |
| Emballage | Blisterpakning |
| Indhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |

Foarte bun. Executie de calitate. Permite atat incarcare rapida cat si transfer de date.
Alternative produkter
Du vil måske også kunne lide
Ofte købt sammen
Opgrader til
Populære i samme kategori